Piękno Doliny Sanu

Spokojne Beskidy Wschodnie

Bieszczady to obszar sięgających maksymalnie 1300 m n.p.m. wzniesień górskich usytuowanych na terenie wschodnich Karpat. To magiczne tereny cechujące się swoistym klimatem, rzadką w Polsce roślinnością oraz zwierzyną jak również niecodziennym ułożeniem rzek oraz łańcuchów górskich. Mimo że nie stanowią najwyższych gór na południu Polski, to mimo wszystko przechadzki w Bieszczadach sprawiają ludziom niespodziewanej uciechy.

Liczne szlaki są uczęszczane w każdej porze roku a sąsiadowanie krainami objętymi ochroną zlokalizowanymi w obrębie Ukrainy i Słowacji umila pobyt w Bieszczadach.

Piękna Dolina Sanu

pola i góry
Park krajobrazowy w Dolinie Sanu wydaje się być chyba najbardziej urokliwym miejscem Karpat Wschodnich. Stanowi otulinę Bieszczadzkiego Parku Narodowego i ochronią przed wpływem niszczycielskich skutków ludzi. Specyficzny klimat dostarczają niemłode leśne ostępy, które tworzą azyl dla dużych ssaków. Bycie w tym urokliwym zakątku jest także wzbogacona różnorodnymi doświadczeniami. Zabawy integracyjne dla nowych gości, wspaniałe trasy turystyczne, swoiste położenie doliny a także duża różnorodność biologiczna sprawiają, iż wizytujący z przyjemnością przyjeżdżają ponownie do tego zakątka Ziemi. Pobyt na terenie parku krajobrazowego nie jest związane tylko z podziwianiem jego roślinności lecz również ze spędzaniem czasu na terytorium ważnego obszaru Ochrony Siedlisk i ptaków.

Najlepsze góry na odpoczynek

W obrębie Doliny Sanu jest zaledwie kilka małych i większych wsi. Goście zatrzymują się w gospodarstwach do tego celu przeznaczonych i ośrodkach wypoczynkowych jakie graniczą z pięknymi lasami. Wyjątkową propozycję wypoczynku daje Zielona Polana imprezy integracyjne w górach. Ten ośrodek wczasowy zlokalizowany na terenie pięknej okolicy u wrót Bieszczad zapewnia mnóstwo atrakcji dla rodzin jak i kolonistom. Bowiem mogą spróbować całą gamę rozrywek, wśród których są imprezy integracyjne w górach, edukacja przyrodnicza i kąpiele w rzece.
szczyt gór
Pasma górskie w Bieszczadach są najlepszym miejscem na wypoczynek.Nie ma tu tylu odwiedzających tak jak wysokie Tatry a swoiste gatunki roślin i zwierząt urozmaicają wizytę w tej części kraju. Bieszczady są najlepszym lekiem na zmęczenie. Wyzwalają energię oraz zapewniają prawdziwy relaks.