Poznaj szczególną markę ubranek dziecięcych – Kids on the moon!

Mimo, że każde dziecko jest inne to rodzice pragną dla nich jednego – żeby czuły się prawidłowo i bez przeszkód spełniały własne wyobrażenia. Z myślą o małych fantastach przygotowaliśmy oryginalne ubranka dziecięce, które pozwolą czuć się Twojemu dziecku wyjątkowo.

Jak to się zaczęło
Wszystkie mamy znają tę sytuację – wszelkie ubranka w sklepach wyglądają tak samo, a my pragniemy, żeby nasze dzieci wyglądały wyjątkowo, bo przecież takie oczywiście są! W 2012 roku, Magda, mama Loli i Mikołaja, postanowiła rozwiązać ten kłopot – skonstruowała atrakcyjną kolekcję ubranek dziecinnych, które pozwalają jej pociechom wyglądać inaczej aniżeli inni.

Wzór ponad wszystko

Po kilku miesiącach działalności skonstruowane przez nią nieprzeciętne ubranka stały się rozpoznawalną renomą na polskim rynku. W szkicach Magdy nie wynajdziemy przesłodzonych pluszaków lub superbohaterów w agresywnych odcieniach – to ubranka z klasą, spełniające wyczekiwania rodziców, a przede wszystkim odpowiadając potrzebom ich latorośli.
Ubranka Kids on the Moon charakteryzują wyważone barwy i fasony, które pozwolą na tworzenie prawidłowo skomponowanych kompletów – już nie musimy zaprzepaszczać czasu i troskać się o to, że kostium Waszego potomka jest niespójny, bo wszelkie detale stroju do siebie pasują.
Właściwej jakości materiały kluczem do zwycięstwa
Oryginalne ubranka dziecięce marki kids on the moon stworzone przez Magdę to zarysy stworzone z myślą o maluchach. Miękkie i naturalne tkaniny uproszczą potomkom zabawę i dzielnie zniosą ich każdego dnia przygody. Marka użytkuje tylko optymalne materiały, a szycie odbywa się w Polsce, a nie jak u znacznej większości konkurencji, w krajach azjatyckich.

Nadzwyczajna oferta

Marka oferuje wysokiej jakości artykuły, w tym bluzy, koszulki, spodnie lub sukienki. Jej flagowym artykułem jest tiulowa księżycowa spódniczka w odcieniach tęczy. Czarowne kreacje będą akompaniować milusińskim każdego dnia, dając Tobie pewność, że dzieci będą czuć się w nich prawidłowo i wyjątkowo. Bo brzdące zasługują na to, co perfekcyjne!